Outdoor living

ŽIJTE VENKU POSPOLU

Pomůžeme vám připravit vaši zahradu na každou chvilku, kterou v ní strávíte s rodinou, s přáteli, anebo jenom tak o samotě.

Venkovní kuchyně OFYR

Outdoor living

OFYR Classic

OFYR Classic Storage je krásný ocelový objekt navržený do jakéhokoli prostředí, bez ohledu na roční období. Každá vaše venkovní akce se stane nezapomenutelným zážitkem.

Prozkoumat OFYR

OFYR Island Black PRO

Modely OFYR PRO jsou variantou s kolečky a rukojetí pro snadné přemisťování. Pro větší stabilitu jsou podstavce řady PRO širší a hlubší, zatímco plotna má standardní průměr 100 cm, což umožňuje vařit současně pro skupiny 10-16 osob.

Prozkoumat OFYR

Outdoor living
Outdoor living

Vaření na ohni

OFYR je v principu sporák na dřevo, který kombinuje umění venkovního vaření na plotně se širokou škálou příslušenství pro grilování, pečení pizzy, přípravu churrasca, špízů a mnoho dalšího.

Pro všechny způsoby vaření

S řadou příslušenství pro OFYR můžete ke svému zážitku z vaření venku přidat četné techniky vaření. Od grilování nebo pečení pizzy v troubě na pizzu až po pečení na otáčivém rožni se sadou Rotisserie – možnosti jsou nekonečné.

Outdoor living

Kamado Grily The Bastard

Outdoor living

THE BASTARD BARBEQUE

Gril Bastard se zrodil z lásky k autentickým chutím a designu. Pro gril The Bastard se proto používají pouze ty nejlepší materiály.

The Bastard

GRILOVÁNÍ, PEČENÍ, UZENÍ A DUŠENÍ

S Bastardem můžete dělat všechno. Grilujte cokoli, co máte rádi, a vytvářejte fantastická a chutná jídla během okamžiku.

Bastard je nejuniverzálnější gril na trhu. The Bastard je věrný parťák, který rád překvapuje chutnými recepty. 

Outdoor living
Outdoor living

ČISTÝ NIZOZEMSKÝ DESIGN

Starověká metoda vaření, vytříbená dvěma Holanďany. The Bastard se svojí značkou „Pure Dutch Design“ je chloubou Nizozemska. 

Kamado gril totiž může vypadat skvěle a přitom být efektivní a funkční. To bylo také hlavním cílem při vývoji grilů The Bastard. Aby dělal to, co má, nejlépe jak to jde.

NOVÝ THE BASTARD VX

Tenhle model posouvá bastard ještě o něco dál. Nový tvar pro více místa na potraviny i na uhlí, robustní detaily a vyladěný design.

Prozkoumat VX

Outdoor living

Přenosné a stolní grily

Outdoor living

OFYR TABLO

OFYR Tabl'O je ideální pro stolní vaření a grilování. Ideální pro rodinu či přátele. 

Všichni hosté si mohou uprostřed stolu sami připravovat maso, ryby nebo zeleninu, jak bývá zvykem zejména v Asii či Středomoří.

Prozkoumat Tabl'O

Přenosné modely The Bastard

Bastard Small lze snadno vzít kamkoli díky své malé velikosti a zároveň umožňuje špičkovou gastronomii kdekoli. Ideální, když rybaříte, kempujete nebo jste na lodi.

Bastard Compact je skvělý, ať jste kdekoli. Na vaši střechu, terasu nebo balkon – nebo si jej vezměte s sebou na dovolenou. 

The Bastard Small a Compact

Outdoor living

Ostrovní kuchyně Cozinha

Outdoor living

Cozinha Plancha 

Tento venkovní kuchyňský ostrov s plotnou OFYR je ideální pro ty, kdo rádi vaří na ohni a mají rádi pěkné věci. 

Tato verze s keramickou pracovní deskou, úložným prostorem a volitelným dřezem, je vynikající volbou pro ty, kteří hledají luxusní řešení pro venkovní vaření.

Cozinha Kamado

Kamado gril The Bastard VX je v této venkovní kuchyni středem pozornosti. 

Tento model lze umístit podél stěny, ale také jako volně stojící venkovní kuchyni, v takovém případě lze malou římsu na zadním okraji využít jako bar.

Přejít na OFYR Cozinha

Outdoor living
Outdoor living

OFYR Kamado Tables

The Bastard Medium Solo a Large Solo jsou určené k vestavbě do pevné kuchyně nebo do těchto robustních Kamado stolů od značky OFYR s pořádnými koly a spoustou úložného prostoru.

Vyberte si z několika modelů těchto kamado podvozků v černé barvě či v kortenovém provedení.


Přejít na Kamado Tables

Venkovní jídelny Jardinico

Outdoor living

NOA - DESIGNED BY ENRIQUE MARTI

Kolekce Noa, kterou navrhl Enrique Marti, vytváří oázu klidu. Charakteristické zakřivení a použití přírodního teaku vzdává hold starému řemeslu. Pocit blízkosti přírody je podpořen ručně tkaným páskem s jemným nádechem zelené.

Jardinico NATURE

Kolekce Nature je ozdobou vaší zahrady. Jednoduchost jeho designu je podtržena krásou prémiového surového teaku. 

Kolekce je nyní doplněna o nízký jídelní stůl a doplňující nízkou jídelní židli. Jsou o něco nižší než u běžného stolování a vytvářejí uvolněnou pozici, která vám umožní vychutnat si hodiny stolování, které se přelévají v nekonečný večer plný radosti.

Outdoor living
Outdoor living

Jardinico FLEXX

Flexx zanechává trvalý dojem díky své nadčasové úrovni a prémiovému teaku. Kolekce, ve které hraje hlavní roli teak střídá čisté, elegantní a zakřivené linií.

OFYR Nábytek

S dřevěnými regály OFYR můžete své dřevo snadno skladovat. Tyto dřevěné úložné skříně jsou k dispozici v několika velikostech a barvách.

Stoly Kamado a série Mise en Place jsou součástí  řady OFYR PRO. Pro tuto řadu PRO je k dispozici také řada Insert, se kterou můžete svůj úložný prostor proměnit v elegantní teakové dřevěné skříňky, s dvířky nebo bez nich. 

Zahradní lavička z řady OFYR Benches nabízí posezení pro vaše hosty.

OFYR Nábytek

Outdoor living

Venkovní obýváky Jardinico

Outdoor living

Lounge FLEXX

Stejně jako jídelní řada, i lounge řada Flexx má styl a lehkost. 

A protože je k dispozici v tak velké šíři, můžete mít ve stejném stylu celou zahradu. 

TUGU

Tugu odhaluje novou klasiku, která hladce propojuje svůj design s okolím. Jedinečné kusy venkovního nábytku s měkkými konturami, které vyvažují moderní a současný design, klasický a přesto příjemný vzhled.


Outdoor living

Altány a slunečníky

Outdoor living

Garden space

Kombinujte Jardinico nábytek se slunečníky stejné značky. 

Glampingové stany pro hosty

Nový trend v hotelnictví na vaší zahradě. Robustní, odolné a přitom pohodlně vybavené stany pro nezapomenutelné zážitky vašich hostů.

Romantická verze pro dva se hodí jako svatební apartmán, model Family ubytuje pro 5 hostů. Včetně zařízení a venkovní terasy s možností vytápění i úplného uzavření pro větrné dny. 

Outdoor living

Lounger 

Lounger je altán pro každou zahradu, kde chcete žít venku v kteroukoli roční dobu a za jakéhokoli počasí. 

Vyberte jednu ze dvou velikostí pro vaši venkovní kuchyni, jídelnu či obývák.

Crossover Transparent

Designově zajímavý robustní stan pro celý rok s jednoduchou a rychlou instalací. Řada 6 rozměrových variant s možností volby barvy plachet konstrukce i plachet, včetně takovéto transparentní střechy. 

Díky použitým materiálům a kvalitě zpracování využijete tyto stany po mnoho sezón. 

Outdoor living

Doplňky

Outdoor living

LUCERNY A VENKOVNÍ SVĚTLA

Pro zpříjemnění letních večerů není nic lepšího než teplé venkovní světlo. Naše svítidla v teakovém nebo hliníkovém provedení se solárně napájeným teplým LED světla vytvoří příjemnou atmosféru každý večer.


SVÍČKY NTENSE COLLECTION

Ntense je luxusní značka, která se specializuje na vytváření nejjemnějších vůní. 

Značka, která oslavuje vzácné vzpomínky, jež vznikají díky našim vůním.

Naše kolekce přináší pocity a emocionální prožitky vyvolané určitými materiály, přírodními přísadami a barvami. Inspirujeme se estetikou skla a vůní, které podporují sny a představivost lidí. Ntense je synonymem pro jednoduchost spojenou s nenápadnou krásou.

Outdoor living
Outdoor living

KVĚTINÁČE

Každá nádoba je vyrobena z přírodních materiálů v kombinaci s kompozitním plastem. Designy a tvary vyladěné pro každou terasu. Užívejte si je po mnoho let díky své robustnosti, odolnosti vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

KYWIE

Všechno co musíte udělat, je víno předem vychladit. Vezměte láhev z lednice a voila! Studené víno na mnoho hodin. 

Ovčí kůže, kterou používáme, je přírodní materiál, který je hojně dostupný. Použití tohoto přírodního zbytkového materiálu je mnohem udržitelnější než vytváření nových umělých materiálů. Navíc, ovčí kůže je zcela biologicky odbouratelná. A co se týče výroby chladičů, jsou vyrobeny z přebytečných kousků ovčí kůže z módního průmyslu, takže nezanechávají žádný odpad. KYWIE® je navržen v Holandsku a vyráběn lokálně s minimálním dopadem na životní prostředí.

Outdoor living

Vyberte si kategorii níže nebo si nechte poradit

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz


   
×

Splátková kalkulačka ESSOX