Venkovní kuchyně OFYR

Kolekce OFYR

Objevte celou kolekci OFYR. Více než 130 produktů, které doplní váš zážitek z venkovního vaření. Jste nadšenci do grilování? Nebo máte rádi venkovní show cooking? 

OFYR je nejnovějším trendem na terasách a zahradách na celém světě. Celá kolekce nabízí zcela nový zážitek z vaření venku, který je mnohem všestrannější, než samotné grilování, rožnění, uzení či BBQ.

Venkovní kuchyně OFYR
Venkovní kuchyně OFYR

OFYR Classic

OFYR Classic je krásný ocelový předmět navržený tak, aby patřil kamkoli, do jakéhokoli prostředí, bez ohledu na roční období nebo použití. Při zapálení OFYR Classic se každá vaše venkovní akce stane nezapomenutelným zážitkem. 

Dostupné ve velikostech: 85 cm a 100 cm. Modely 85 jsou vhodné pro přípravu plnohodnotných jídel pro 10 až 12 osob. Modely 100 jsou vhodné pro přípravu plnohodnotných jídel pro 15 až 20 osob. 

Obě velikosti jsou dostupné v provedení Corten nebo Black.

OFYR Classic Storage

OFYR Classic Storage je vhodný ke skladování dřeva přímo v podstavci.

Model Classic Storage je k dispozici ve velikostech: 85 cm a 100 cm. Model 85 je vhodný k přípravě jídel pro 10 až 12 osob, model 100 pro 15 až 20 osob. 

Obě velikosti jsou dostupné v provedení Corten nebo Black.

Venkovní kuchyně OFYR
Venkovní kuchyně OFYR

OFYR Island

OFYR Island je venkovní kuchyně vše v jednom, která kombinuje kompaktní design s funkčností. Má úložný prostor na dřevo, pracovní desku a praktickou přihrádku na nářadí, příslušenství nebo pochutiny. 

Model Island je k dispozici ve velikostech 85 cm a 100 cm, v provedení z kortenové oceli i v černém laku. Pracovní deska může být z teakového dřeva nebo z tmavě šedé keramiky. 

Hodí se do velkých prostor, zejména proto, že může fungovat jako kompletní venkovní kuchyňská linka.

Modely na kolech

OFYR Classic 100 PRO

Classic PRO nabízí všechny výhody Classic, díky madlu a kolečkům se snadno přemisťuje a lze je bez problémů používat kdekoli. Rukojeť je vyrobena z teaku, a proto krásně ladí s barvami Corten i Black. 

OFYR Classic Storage PRO navíc umožňuje skladování dřeva přímo v podstavci. Oba modely jsou k dispozici ve velikosti 100 cm v provedení z kortenové oceli nebo z černém lakované oceli.

Venkovní kuchyně OFYR
Venkovní kuchyně OFYR

OFYR Island 100 PRO

OFYR Island PRO je mobilní verzí OFYR Island 100. Má hlubší podstavec, pracovní desku pro přípravu jídla a praktickou přihrádku na nářadí, příslušenství nebo pochutiny. 

V podstavci je k dispozici velký úložný prostor na dřevo. Pracovní deska je buď z teakové=ho dřeva nebo z tmavě šedé keramiky. OFYR Island PRO je k dispozici ve velikosti 100 cm v provedení Corten nebo Black. Chcete-li svůj Island PRO vylepšit, můžete použít teakovou vložku Insert k uložení vašeho přáslušenství.

OFYR Classic Corten 120 PRO+

Kortenový OFYR na kolech s plotnou velikosti 120 cm. Plotna nabící větší plochu a přitom je kompatibilní s přílušenstvím pro modely 100.

Venkovní kuchyně OFYR

Cozinha plancha

Venkovní kuchyně OFYR

OFYR Cozinha

OFYR Cozinha je vynikajícím doplňkem naší současné kolekce a povyšuje venkovní vaření na novou úroveň. Tato venkovní kuchyně je důmyslně navržena tak, aby harmonicky spojovala formu a funkci luxusním způsobem. Je dokonalou kulinářskou oázou pro ty, kteří si libují v přírodě a oceňují ty nejlepší věci v životě. Ať už chcete uspořádat jedinečnou večeři nebo si odpočinout s rodinou během letního odpoledne, OFYR Cozinha vám umožní vytvořit nezapomenutelné okamžiky.

OFYR Cozinha je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je vznešeným důkazem stylu i odolnosti. Od elegantních skříněk z nerezové oceli a hliníku s práškovou povrchovou úpravou až po leštěné keramické desky - každá součást byla pečlivě vybrána tak, aby poskytovala dokonalý prostor pro venkovní vaření, stolování a zábavu.


OFYR XL pro profesionály

OFYR Trailer

OFYR Trailer je ideálním kuchyňským zařízením pro velké akce a večírky. Snadno se přepravuje a s velikostí OFYR XL je možné připravit lahodná jídla pro více než 150 osob. Přívěs OFYR je k dispozici v oceli Corten, má vyjímatelnou ojnici a zásobníky na dřevo vpředu i vzadu. 

Pro větší stabilitu má výsuvné nohy, takže jej snadno vyrovnáte do potřebné roviny. Jelikož se jedná o homologovaný přívěs, můžete s ním po vyřízení RZ a pojištění jezdit po pozemních komunikacích. 

Venkovní kuchyně OFYR
Venkovní kuchyně OFYR

OFYR XL

OFYR XL je největší model z kolekce OFYR. Tento velmi velký model je vhodný pro vaření pro velké skupiny. S průměrem 150 centimetrů je dostatek místa na to, aby mohli pracovat až tři kuchaři současně. 

S OFYR XL mohou obsloužit až 150 osob. Pro ještě větší funkčnost nabízíme příslušenství XL, jako je zejména nová druhá vyvýšená plotna, kompatibilní s dalším příslušenstvím, ozdobná klec na zavěšování kolem ohniště, sada příslušenství ke grilu OFYR XL PRO, vynilový kryt na zakrytí plotny nebo sada litinových pánví OFYR 21 cm a 26 cm pro přípravu chutných pokrmů. Toto příslušenství je kompatibilní s modelem OFYR Trailer.

×

Splátková kalkulačka ESSOX