Nábytek JardinicoStvořený pro život venku.


Naším cílem je vytvořit pro vás místo k odpočinku, kde cítíte slunce, vzduch a kde můžete relaxovat. Možnosti jsou neomezené, máme kolekce pro každý styl se širokou škálou modelů, barev a materiálů.Nábytek Jardinico

Noa - designed by Enrique Marti

Kolekce Noa, kterou navrhl designér Enrique Marti, vytváří oázu klidu. Charakteristické zakřivení a použití přírodního teaku vzdává hold starému řemeslu. Pocit blízkosti přírody je podpořen ručně tkaným páskem s jemným nádechem zelené.

Nero

Nero, kolekce s rámem z černého teaku, která se přizpůsobí každému exteriéru, se zaměřuje na pohodlí a odolnost. Spojení houževnatosti černého teaku s elegancí pískově zbarveného ručně tkaného lana. Jídelní křesla s prohnutým opěradlem zajistí maximální pohodlí při stolování s vašimi milovanými.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Tugu

Tugu odhaluje novou klasiku, která hladce propojuje svůj design s okolím. Jedinečné kusy venkovního nábytku s měkkými konturami, které vyvažují moderní a současný design, klasický a přesto příjemný vzhled.

Legna

Letos vydáváme vkusnou aktualizaci této kolekce, která obsahuje sladěné jídelní prostředí s uhlazenými plynulými liniemi. Vzdáváme hold skutečnému řemeslu, které dokonale splyne s barvami a materiály přírody.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Scoop

Přirozené a uvolněné prvky zakomponované do vznešených kvalitních materiálů se sofistikovaným vzhledem. Kolekce Scoop poskytuje elegantní půvab a rozvíjí neutrální dotek, aby vynikla s prostředím. Jeho barva a řemeslné zpracování jsou jako stvořené pro výjimečný pohled na vaši zahradu.

Mauroo

Mauroo přichází s neomezenými možnostmi, přizpůsobenými vašemu výběru a preferencím. Jeho modulární design a všestranné použití jsou převedeny do jedinečného konceptu, který se hodí na každou terasu.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Tecca

Naším cílem je, aby tato kolekce byla zdrojem klidu, který vás přenese do slunečnějšího podnebí. Vyrobeno ze starého teaku, jednota materiálů zajišťuje vizuální klid.

Nature

Kolekce Nature obsahuje kompletní jídelní prostředí jako ozdobu vaší zahrady. Jednoduchost jeho designu je podtržena krásou prémiového surového teaku. Letos jsme kolekci doplnili o nízký jídelní stůl a doplňující nízkou jídelní židli. Jsou o něco nižší než u běžného stolování a vytvářejí uvolněnou pozici, která vám umožní vychutnat si hodiny stolování, které se přelévají v nekonečný večer plný radosti.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Flexx

Flexx zanechává trvalý dojem díky své nadčasové úrovni a prémiovému teaku. Kolekce, ve které hraje hlavní roli teak střídá čisté, elegantní a zakřivené linií.

Volte

První dojmy se vždy počítají. Volte ukazuje jemné linie a elegantní křivky pro elegantní vzhled v současném designu. Jeho nadčasový vzhled a dojem promění váš venkovní prostor v jedinečné místo.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Kudos

Letos v Bistru vítáme kolekci Kudos. Kolekce Kudos, podtržená svým všestranným využitím a převedená z praktického pohledu, se hodí k různým terasovým schématům.

Mantra

Bistro kombinuje minimalismus a řešení na míru k vytvoření nejlepšího konceptu terasy. Tato kolekce se dokonale hodí pro každou malou terasu nebo pohostinský projekt. Zkombinujte těžkou hliníkovou základnu a desku stolu s ručně tkanými jídelními křesly nebo skládacími ředitelskými židlemi.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Byblos

Vklouzněte do svého soukromého útočiště s plážovým křeslem Byblos a užijte si každé sluníčko dne. Se čtyřmi polohami a dvojitým čalouněným sedákem vám zajistíme hodiny maximálního pohodlí.

Nesting tables

Přidejte do svého obývacího prostoru sadu výrazných stolků a vytvořte extra dotyk a prostor. Kombinujte a spojujte různé velikosti a povrchové úpravy podle svých preferencí. Vyberte si ze tří různých barev rámu s práškovým nástřikem a svou oblíbenou desku stolu ze dřeva nebo keramiky.

Nábytek Jardinico
Nábytek Jardinico

Bolsa

Hravost, pohodlí a útulnost jsou ingrediencemi Bolsy. Ať už jej používáte k odpočinku u bazénu nebo jako poutač pro váš venkovní prostor, tento sedací vak je vždycky dobrý nápad.


A teď už zbývá jen jeden klik

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz


   
×

Splátková kalkulačka ESSOX