Eventové vybavení

Hledáte nejlepší možné zastřešení pro vaše letní eventy a festivaly? 

Pořiďte si profesionální stan z našeho výběru.

 

 

  • UV REZISTENTNÍ - Vysoká odolnost UV záření, s faktorem sluneční ochrany přes 50 a úrovně blednutí 5-6 (podle DIN EN ISO 105-B02).
  • VODĚODOLNÉ - Vodotěsný úkryt, díky použití nepropustného PU materiálu, podlepení spojů a zipovým okapům.
  • ZPOMALOVÁNÍ HOŘENÍ - Stany X GLOO® jsou klasifikovány jako zpomalující hoření podle DIN 4102-1 (German standard) a CPAI 84 (international standard).

 

  • VĚTRNÁ STABILITA - Design testovaný ve větrném tunelu, disponuje odolností větru do 60 km/h (Beaufort 7), pokud je stan správně zakotven.
  • POTISKNUTELNÉ - Ať už chcete chcete jednobarevný stan jen s logem, nebo celoplošně potištěný fotorealistickým motivem – máte plnou flexibilitu.

 

Všechny stany Creative Structures prošly náročnou statickou analýzou a jako jedny z mála na našem trhu vyhovují evropským a americkým standardům jak na odolnost vůči větru, tak i na požární ochranu.

Všechny stany i nábytek je možné brandovat podle vašich potřeb. Konzultujte s námi možné způsoby - najdeme řešení i pro vás.

Díky modulárnímu systému se dají mezi sebou propojovat a na pevnou konstrukci zavěsíte téměř cokoliv - světla, dekorace, techniku apod. Kombinace jsou rozmanité, můžete vytvářet nekonečné sestavy a designové varianty.

 

Stáhněte si náš katalog pro profesionální eventy Katalog Event Selection - profesionální eventy

anebo také katalog pro profesionální gastro a svatby Katalog Event Selection - OFYR profesionální gastro

 

Pokračujte volbou podkategorie níže nebo nás kontaktujte na tel. +420 602 410 657 

×

Splátková kalkulačka ESSOX