Eventové vybavení

 

VENKOVNÍ EVENTY BEZ KOMPROMISŮ.

Design, odolnost, efektivita a kvalitní branding, na tom se dají stavět opravdové, dlouhodobé eventové platformy.


Festivalové zóny

Chcete během festivalové sezóny vystoupit z řady a předvést sílu a velikost vaší značky? 

Stavte na robustních stanech z kolekce Creative Structures a nafukovacích stanech X GLOO. Oba druhy jsou jedinečné v designu, možnostech brandingu, ale i v logistické jednoduchosti. Stany doplňujeme nábytkem Creative Furniture nebo Flux. Jako podlahu používáme systémovou podlahu Creative Decking, pro lehké typy eventů pak Pro-Floor. Parádním oživením programu ve vaší zóně může být venkovní kuchyně OFYR.

Eventové vybavení
Eventové vybavení

Svatební zóny na úrovni

Většina novomanželů by si přála svatební den strávit venku, nechtějí ale slevovat z vysokého standardu. Také počasí je nevyzpytatelné. Ohromte své hosty stylovým řešením se stany Creative Structures. Rozšiřte kapacitu svého areálu, nedělejte jen jednu, ale třeba i dvě svatby zároveň! Od obřadu, kdy stan během krátké chvilky proměníte na svatební hostinu, až po večerní párty s DJem. Od malé svatby s 20 hosty až po velkolepou svatbu se 150–200 hosty, se stany Creative budete připraveni za každých okolností.

Zahradní lounge

Organizujete party pod širým nebem nebo potřebujete zajistit klidovou zónu nebo bary pro indoor event? Využijte pohodlného lounge nábytku, který vám vyřeší i problém s logistikou. Creative Furniture sestaví 1-2 lidi, nábytek složíte jednoduše na paletové boxy a ušetříte čas a spoustu místa v autě i ve skladu.

Eventové vybavení
Eventové vybavení

Roadshow a sportovní akce

Chcete být vidět na mnoha akcích během celé sezóny? Máme pro vás řešení pro roadshow a účast na akcích, která odpovídají úrovni těch nejsebevědomějších značek. Pro rychlé přesuny se nejlépe hodí nafukovací stany X GLOO. Pro robustnější roadshow s cateringem nebo zákaznickými bary doporučujeme kolekci Creative Structures.

Stylový catering

Pořádáte večírek či větší firemní akci? Pojďte jim ukázat pravou cooking show. Značka OFYR je pro takové použití přímo stvořena. Včetně OFYRu XL s digestoří a stylovým zastřešením. Díky tomu Vás nezaskočí ani nepříznivé počasí.

Eventové vybavení

A teď už zbývá jen jeden klik

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz

 

   

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX