OFYR Rotisserie Set (for model 85 and 100)

Kód: OA-R-SET
Očekáváme 28. května
7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
Objednáno
Možnosti doručení

Otáčivý rožeň pro OFYR s nastavitelnou výškou a možností připojení motoru, pro modely 100, PRO a 85, s nástavcem Plate Extension Set XL i pro modely OFYR XL a OFYR Trailer

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdoví fanoušci vaření na ohni potřebují i rožeň. Co může být lepšího než pečení velkých kusů masa nebo drůbeže na rožni nad grilovacím ohništěm OFYR nebo vaření v zavěšeném hrnci.

Tato sada je určena k použití na obou velikostech grilovacího ohniště OFYR 85 i OFYR 100, při změně modelu pouze vyměníte spojovací nosník.

Sada se skládá ze dvou velmi pevných nerezových stojanů, které se připevní k plotně, dvou nerezových spojovacích profilů (jednoho pro modely OFYR 85 a druhého pro modely OFYR 100), které nahoře pevně spojují oba stojany, špízu s otočnými vidlicemi a dvěma velkými a dvěma malými hroty pro uchycení masa nebo drůbeže, a také z háčku ve tvaru písmene S, který slouží k zavěšení hrnce.

Stojany mají 6 drážek pro umístění špízu, takže si sami můžete zvolit správnou výšku opékání podle výšky plamenů. Do těchto drážek můžete umístit i naše špízové meče Skewers 85 nebo Skewers 105 a využít možnosti pečení na více výškových úrovních najednou.

Působením ohně se stojany, spojovací profil i špíz značně zahřívají. Proto doporučujeme vždy při obsluze OFYR Rotisserie Set používat rukavice odolné vůči teplu, jako například rukavice OFYR Gloves Brown nebo OFYR Gloves Black.

Pro větší pohodlí nabízíme také bateriový motor Rotisserie Motor na automatické otáčení špízu .

    • Sada Dodává se s hákem ve tvaru S, na který lze zavěsit hrnec.
    • Souprava na rožnění se ovládá ručně a není vybavena motorem. V nabídce je Rotisserie Motor jako samostatný produkt
    • Souprava se musí nainstalovat před zapálením ohně.
    • Po zahřátí plotny je třeba znovu dotáhnout šrouby, které připevňují soupravu k plotně. Vždy používejte žáruvzdorné rukavice

Doplňkové parametry

Kategorie: OFYR Příslušenství
Vyberte model OFYR: OFYR 100, OFYR 100 na kolech, OFYR 85, OFYR 120 na kolech
? Typ produktu: Příslušenství OFYR
? Vnější průměr plotny: 85 cm, 100 cm, 120 cm
Značky a skupiny: OFYR

OFYR Rotisserie Set

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX