Eventové nafukovací stany X-GLOO

Původní stan X GLOO od vynálezců nafukovacích stanů přichází v nové verzi - jedná se již o třetí, kompletně přepracovanou generaci od roku 2009. Na základě desetiletých zkušeností uživatelů z celého světa a po detailním vyhodnocení mnoha testů z větrného tunelu, včetně testování čínských napodobenin je na světe verze XD ve velikostech 4x4, 5x5 a 6x6. Výroba v Evropě ve vlastní továrně znamená rychlejší dodací termíny a ještě kvalitnější kontrola postupů. To potřebujete, když si chcete být jistí, že vás na eventu vybavení nezradí.

X GLOO - originální nafukovací stan.

Základem existence X GLOO je unikátní řešení eventových stanů, díky němuž vystoupíte z řady na každém eventu. Díky X GLOO ale také můžete dělat eventy jednodušeji než kdy předtím - každý stan až do velikosti 6x6 postaví jeden člověk během několika minut a sbalený se vejde do kufru i malého osobního auta.
Takže jestli chcete konkurenci vytřít zrak, víte, kde nás hledat.

easy-to-use
hochwertig
vielfaeltig
JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ PRÉMIOVÁ KVALITA VŠESTRANNOST
Síla jednoduchosti ve třech krocích: Vybalit, rozložit, nafouknout - hotovo. X GLOO® postaví jeden člověk během pár minut a vejde se do kufru jakéhokoli auta. X GLOO® vyniká svou jedinečnou estetikou, vysokou kvalitou a výjimečnou stabilitou. Je odolný vůči UV záření, voděodolný, zpomaluje hoření a odolává větru. X GLOO® je flexibilní jako samotný vzduch. Vezmete ho kamkoli, rozšíříte o nové komponenty nebo spojíte více stanů. Především je ideální pro rychlé přesuny.

 

Výrobce stanů X GLOO - německá společnost Skywalk - pracuje se vzduchem již více než 20 let. Na začátku bylo létání na paragalidech, potom přibyl kiting a od roku 2009 jsou v programu i unikátní eventové stany. Do ČR jsme je přivezli hned v roce 2010 a od té doby tady pracuje více než 150 stanů. 

Současná kolekce zahrnuje lehké pneumatické stany modelu XC3 o rozměru 3x3 m a celou řadu modelů XD ve velikostech 4x4, 5x5, 6x6 a 7x7 včetně praktického příslušenství, ale hlavně v nejvyšší kvalitě zpracování i brandingu.  

 

Stáhněte si náš katalog pro profesionální eventy Katalog Event Selection - profesionální eventy

anebo také katalog pro profesionální gastro a svatby Katalog Event Selection - OFYR profesionální gastro

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení