Eventové nafukovací stany X-GLOO

Původní stan X GLOO od vynálezců nafukovacích stanů přichází v nové verzi - jedná se již o třetí, kompletně přepracovanou generaci od roku 2009. Na základě desetiletých zkušeností uživatelů z celého světa a po detailním vyhodnocení mnoha testů z větrného tunelu, včetně testování čínských napodobenin je na světe verze XD ve velikostech 4x4, 5x5 a 6x6. Výroba v Evropě ve vlastní továrně znamená rychlejší dodací termíny a ještě kvalitnější kontrola postupů. To potřebujete, když si chcete být jistí, že vás na eventu vybavení nezradí.

X GLOO - originální nafukovací stan.

Základem existence X GLOO je unikátní řešení eventových stanů, díky němuž vystoupíte z řady na každém eventu. Díky X GLOO ale také můžete dělat eventy jednodušeji než kdy předtím - každý stan až do velikosti 6x6 postaví jeden člověk během několika minut a sbalený se vejde do kufru i malého osobního auta.
Takže jestli chcete konkurenci vytřít zrak, víte, kde nás hledat.

easy-to-use
hochwertig
vielfaeltig
JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ PRÉMIOVÁ KVALITA VŠESTRANNOST
Síla jednoduchosti ve třech krocích: Vybalit, rozložit, nafouknout - hotovo. X GLOO® postaví jeden člověk během pár minut a vejde se do kufru jakéhokoli auta. X GLOO® vyniká svou jedinečnou estetikou, vysokou kvalitou a výjimečnou stabilitou. Je odolný vůči UV záření, voděodolný, zpomaluje hoření a odolává větru. X GLOO® je flexibilní jako samotný vzduch. Vezmete ho kamkoli, rozšíříte o nové komponenty nebo spojíte více stanů. Především je ideální pro rychlé přesuny.

 

Výrobce stanů X GLOO - německá společnost Skywalk - pracuje se vzduchem již více než 20 let. Na začátku bylo létání na paragalidech, potom přibyl kiting a od roku 2009 jsou v programu i unikátní eventové stany. Do ČR jsme je přivezli hned v roce 2010 a od té doby tady pracuje více než 150 stanů. 

Současná kolekce zahrnuje lehké pneumatické stany modelu XC3 o rozměru 3x3 m a celou řadu modelů XD ve velikostech 4x4, 5x5, 6x6 a 7x7 včetně praktického příslušenství, ale hlavně v nejvyšší kvalitě zpracování i brandingu.  

 

Stáhněte si náš katalog pro profesionální eventy Katalog Event Selection - profesionální eventy

anebo také katalog pro profesionální gastro a svatby Katalog Event Selection - OFYR profesionální gastro