OFYR Kamado Table Black 65 PRO Concrete BGE

Kód: O-K-T-B-65-PRO-CC-BGE
59 390 Kč 49 082,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Pojízdný stůl pro Big Green Egg Large, černý, betonová horní deska

Detailní informace

Detailní popis produktu

V minulých letech jsme s velkým úspěchem představili stůl OFYR Kamado Table 135 PRO BGE pro gril Big Green Egg Large, který je k dispozici v provedení z Cortenu a černé práškované oceli. Vznikla tak první stylově jednotná, modulární a mobilní venkovní kuchyně pro venkovní grily různých značek, jako je v tomto případě kombinace OFYRu a grilu Big Green Egg. Byla to poměrně velká výzva, aby výrobky od různých výrobců navzájem stylově ladily. Tato nová koncepce zároveň vyvolala poptávku po kompaktnějším řešení. Proto nyní představujeme OFYR Kamado Table 65 PRO BGE, kompaktního menšího bratra verze 135, ve verzi z Cortenu i černé práškované oceli. Ideální pro použití například v kombinaci s OFYR Island 100 PRO a nábytkem Mise En Place Table 65 či 135. Kromě verze s dřevěnou pracovní deskou z teakového dřeva nyní představujeme také verzi s betonovou pracovní deskou, kterou lze na rozdíl od dřevěné desky vždy ponechat venku.

  • Vzhledem k osazení grilem Kamado je pod ním omezený úložný prostor.
  • Kompatibilní s řadou PRO a policovou konstrukcí OFYR Insert PRO Small, s dvířky nebo bez dvířek.
  • Betonovou pracovní desku lze ponechat venku trvale, teakovou pracovní desku je vhodnější skladovat uvnitř a pravidelně ošetřovat olejem vhodným pro kontakt s potravinami.
  • Modely z černé práškované oceli vyžadují více údržby než modely z Cortenu a jsou navzdory kvalitní povrchové úpravě citlivější na poškrábání a poškození.

Doplňkové parametry

Kategorie: OFYR Nábytek
? Typ produktu: Nábytek OFYR
? Materiál podstavce: Černě lakovaná ocel
? Mobilita: Kola a teakové madlo
? Materiál pracovní desky: Beton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX