OFYR Cozinha

OFYR COZINHA

OFYR Cozinha je vynikajícím doplňkem naší současné kolekce a povyšuje venkovní vaření na novou úroveň. Tato venkovní kuchyně je důmyslně navržena tak, aby harmonicky spojovala formu a funkci luxusním způsobem. Je dokonalou kulinářskou oázou pro ty, kteří si libují v přírodě a oceňují ty nejlepší věci v životě. Ať už chcete uspořádat jedinečnou večeři nebo si odpočinout s rodinou během letního odpoledne, OFYR Cozinha vám umožní vytvořit nezapomenutelné okamžiky.

OFYR Cozinha je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je vznešeným důkazem stylu i odolnosti. Od elegantních skříněk z nerezové oceli a hliníku s práškovou povrchovou úpravou až po leštěné keramické desky - každá součást byla pečlivě vybrána tak, aby poskytovala dokonalý prostor pro venkovní vaření, stolování a zábavu.

OFYR Cozinha

COZINHA SYLT

Zažijte umění venkovního vaření s planchou s OFYR Cozinha Sylt. Tento model je navržen jako kuchyňský ostrůvek, který nabízí nádherné místo k vaření, stolování a zábavě. Plancha OFYR je ústředním bodem tohoto modelu a slibuje mnoho teplých nocí u ohně. Součástí kuchyně je také elegantní pracovní deska, tři skříňky, vestavěný dřez a vestavěný bar.

OFYR Cozinha Sylt se dodává ve dvou barevných variantách: pracovní deska Pietra Milano s béžovou základnou a pracovní deska Pietra Anversa s grafitovou základnou. 

Tento model obsahuje plotnu OFYR , kterou lze umístit na levou nebo pravou stranu. Je ale také k dispozici v provedení s Kamado grilem Bastard VX.

COZINHA SAMOS 

OFYR Cozinha Samos je navržen tak, aby poskytoval dostatek pracovního prostoru a uspokojil všechny vaše kulinářské potřeby. Obsahuje The Bastard VX, keramický gril známý pro svou širokou škálu stylů vaření. V tomto designu je kamado umístěno ve středu základny pro snadný přístup.

Základna OFYR Cozinha Samos obsahuje čtyři skříňky, volitelně pohodlný vestavěný dřez a The Bastard VX. Model je k dispozici ve dvou barevných variantách, aby vyhovoval vašim estetickým preferencím. Vyberte si mezi elegantní pracovní deskou Pietra Milano s béžovou základnou nebo sofistikovanou pracovní deskou Pietra Anversa s grafitovou základnou.

OFYR Cozinha
OFYR Cozinha

OFYR COZINHA ELBA 

Ústředním bodem OFYR Cozinha Elba je pozoruhodný The Bastard VX kamado. Tento tradiční japonský keramický gril nabízí širokou škálu kulinářských stylů a technik, které zvyšují všestrannost vašeho venkovního prostoru. Tento model je navržen k umístění podél zdi, ale lze jej umístit stejně dobře jako ostrov.

OFYR Cozinha Elba se dodává ve dvou úžasných barevných provedeních: pracovní deska Pietra Milano s béžovou základnou a pracovní deska Pietra Anversa s grafitovou základnou. Základna obsahuje The Bastard VX, dvě skříňky a volitelně vestavěný dřez. Umístění The Bastard je flexibilní, protože může být umístěn uprostřed, na levé či na pravé straně.

Tyto tři modely jsou k dispozici v různých barevných provedeních a formátech, takže si můžete vybrat venkovní kuchyni, která vyhovuje vašemu vkusu a potřebám. Ať už vás zaujme jakýkoli model, špičkový design kuchyně OFYR Cozinha dokonale splyne se stávající architekturou a krajinou a vytvoří ucelený a vizuálně ohromující venkovní obytný prostor.

A teď už zbývá jen jeden klik

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz


   
×

Splátková kalkulačka ESSOX