OFYR Cozinha

OFYR COZINHA

OFYR Cozinha je vynikajícím doplňkem naší současné kolekce a povyšuje venkovní vaření na novou úroveň. Tato venkovní kuchyně je důmyslně navržena tak, aby harmonicky spojovala formu a funkci luxusním způsobem. Je dokonalou kulinářskou oázou pro ty, kteří si libují v přírodě a oceňují ty nejlepší věci v životě. Ať už chcete uspořádat jedinečnou večeři nebo si odpočinout s rodinou během letního odpoledne, OFYR Cozinha vám umožní vytvořit nezapomenutelné okamžiky.

OFYR Cozinha je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je vznešeným důkazem stylu i odolnosti. Od elegantních skříněk z nerezové oceli a hliníku s práškovou povrchovou úpravou až po leštěné keramické desky - každá součást byla pečlivě vybrána tak, aby poskytovala dokonalý prostor pro venkovní vaření, stolování a zábavu.

Tyto tři modely jsou k dispozici v různých barevných provedeních a formátech, takže si můžete vybrat venkovní kuchyni, která vyhovuje vašemu vkusu a potřebám. Ať už vás zaujme jakýkoli model, špičkový design kuchyně OFYR Cozinha dokonale splyne se stávající architekturou a krajinou a vytvoří ucelený a vizuálně ohromující venkovní obytný prostor.

Ke stažení

Cozinha Ceník 2023

×

Splátková kalkulačka ESSOX