Eventové stany

Nafukovací stany X GLOO

Creative Structures

Prémiové stany od německého výrobce, vyvinuté a vyrobené lidmi, kteří šijí padáky na paragliding a kiting. Ultimátní důraz na kvalitu provedení a produktový design.

Stany byly vyvinuty za pomoci testování ve větrném tunelu a ušity tak, aby vydržely vítr o rychlosti do 60 km/h. nekonečné možnosti propojování a nejkvalitnější celoplošný plnobarevný potisk. 

Třetí generace prémiového stanu XD ve velikostech od 3x3 m do 7x7m, ekonomická varianta stanů XE ve velikostech 4x4, 5x5 a 6x6.

Servis, opravy a náhradní díly pro všechny předchozí generace stanů X-GLOO, stany k pronájmu a odprodej použitých kusů. 

Také k dispozici jako stan pro zázemí pro záchranné složky ve městech i na horách s nafukováním pomocí stlačeného vzduchu.

Holandské stany s pevnou konstrukcí s inovativním kopulovitým designem pro nekonečnou eventovou kreativitu či stálé umístění.

Vydrží vítr nad 100 km/h, splňují evropské i americké normy na nehořlavost a odolnost větru. Nekonečné možnosti propojování a celoplošného plnobarevného potisku.

6 velikostních variant s možností výběru barvy plachet i konstrukce. Rychlá a jednoduchá stavba a efektivní skladová a dopravní logistika.  

Možnost doplnění o systémové podlahy na míru, k dispozici jsou všechny varianty kotvení.

Možnost zavěšení osvětlení, ozvučení, vytápění či ventilace, včetně profesionální digestoře pro venkovní vaření za každého počasí. 

Servis, opravy a náhradní díly pro všechny předchozí generace stanů Creative Structures, stany k pronájmu a odprodej použitých kusů. 

Nafukovací stany AirQbe

Grilovací stany

novinka v nafukovacích stanech

stany creative structures s odsáváním pro venkovní vaření

Nafukovací zásahové stany

Glampingové stany Crossover Lodge

německá kvalita XGLOO s úpravami pro zásahové jednotky - např. zjednodušené nafukování z jednoho místa pomocí stlačeného vzduchu, reflexní prvky

Kompletní sestavy pro moderní hotelnictví v přírodě. Stan s pevnou konstrukcí s vnitřním stanem ve dvoulůžkové romantické variantě nebo jako rodinný dvoulůžkový apratmán s pěti lůžky. 

Jaký je rozdíl mezi verzemi XE a XD?

Porovnání verzí třetí generace stanů XGLOO Přestože vypadají téměř identicky, největším rozdílem m...

×

Splátková kalkulačka ESSOX