OFYR Tabl'O příslušenství

 

Příslušenství bylo vyrobeno speciálně pro OFYR Tabl'O, abyste si mohli naplno užít OFYR. Vychutnejte si venku chutná jídla pro 2 až 6 osob, která lze připravit na Tabl'O. Pro vylepšení vašeho zážitku z vaření venku slouží sada OFYR litinového kastrolu s nástavcem. Sada se skládá z litinové pánve o průměru 21 centimetrů, litinového držáku grilu se samostatným litinovým grilovacím roštem a 4 dřevěných špachtlí. Grilovací držák s grilem lze použít i na grilování malých pokrmů.

Zabraňte nečistotám na vašem stole pomocí podložky OFYR Tabl'O Placemat Black. Krásně prostřený stůl je kompletní pouze s tímto prostíráním. Umístěte jej pod sporák OFYR Tabl'O a po každém použití očistěte vlhkým hadříkem.

Kokosové brikety jsou ideální pro použití při vaření s OFYR Tabl'O. Mají výjimečně dlouhé hoření (2 až 3 hodiny) a uvolňují velké množství tepla. Vydávají minimální množství kouře a zápachu a zbyde po nich jen velmi málo popela. Jsou extrémně kompaktní, 100% udržitelné, jelikož jsou vyrobené z kokosového odpadu při výrobě kokosového mléka.

Pokud ještě neznáte koncept OFYR, nechte se inspirovat naší sérií videí Jak na OFYR.

Na nejčastější otázky odpovídáme v tomto článku. 

Pomohla by vám konzultace?

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz

3 položek celkem
OFYR Coconut Briquettes 2kg
157,02 Kč bez DPH
190 Kč

Kokosové brikety nejen pro vaření na stolním grilu OFYR Tabl'O. Toto balení obsahuje 36 briket, které vám vystačí na dvě vaření.

Kód: OA-CB-2KG
OFYR Tabl'O Cast Iron Casserole Set
2 057,85 Kč bez DPH
2 490 Kč

Sada hrnce s poklicí a grilovacího roštu pro OFYR Tabl'O, pro vaření polévek a omáček nebo fondue

Kód: O-TABLO-CS-SET
OFYR Tabl'O Placemat Black
900,83 Kč bez DPH
1 090 Kč

Vinylová podložka pro OFYR Tabl'O chrání váš stůl před zněčistěním ze stolního grilování

Kód: O-TABLO-PMB