OFYR Tabl'O příslušenství

 

Příslušenství bylo vyrobeno speciálně pro OFYR Tabl'O, abyste si mohli naplno užít OFYR. Vychutnejte si venku chutná jídla pro 2 až 6 osob, která lze připravit na Tabl'O. Pro vylepšení vašeho zážitku z vaření venku slouží sada OFYR litinového kastrolu s nástavcem. Sada se skládá z litinové pánve o průměru 21 centimetrů, litinového držáku grilu se samostatným litinovým grilovacím roštem a 4 dřevěných špachtlí. Grilovací držák s grilem lze použít i na grilování malých pokrmů.

Zabraňte nečistotám na vašem stole pomocí podložky OFYR Tabl'O Placemat Black. Krásně prostřený stůl je kompletní pouze s tímto prostíráním. Umístěte jej pod sporák OFYR Tabl'O a po každém použití očistěte vlhkým hadříkem.

Kokosové brikety jsou ideální pro použití při vaření s OFYR Tabl'O. Mají výjimečně dlouhé hoření (2 až 3 hodiny) a uvolňují velké množství tepla. Vydávají minimální množství kouře a zápachu a zbyde po nich jen velmi málo popela. Jsou extrémně kompaktní, 100% udržitelné, jelikož jsou vyrobené z kokosového odpadu při výrobě kokosového mléka.

Pokud ještě neznáte koncept OFYR, nechte se inspirovat naší sérií videí Jak na OFYR.

Na nejčastější otázky odpovídáme v tomto článku. 

Pomohla by vám konzultace?

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz

3 položek celkem
OFYR Coconut Briquettes 2kg
190 Kč
Ideálním palivem pro použití v grilu OFYR Tabl’O jsou brikety z kokosového odpadu OFYR Coconut Briquettes. Jsou velmi účinné: mají velkou výhřevnost, dlouho hoří (2-3 hodiny) pouze s minimálním kouřem, minimálním zápachem a zůstává po nich jen málo popela. Jsou velmi skladné a 100% odbouratelné, vyrobené z odpadu z kokosových ořechů. V kombinaci s komínovým startérem OFYR Quick Starter je Tabl'O připraven k použití během okamžiku. Dodává se v bednách po 6x 2kg krabicích.
Kód: OA-CB-2KG
OFYR Tabl'O Cast Iron Casserole Set
2 490 Kč

Sada hrnce s poklicí a grilovacího roštu pro OFYR Tabl'O, pro vaření polévek a omáček nebo fondue

Kód: O-TABLO-CS-SET
OFYR Tabl'O Placemat Black
1 090 Kč

Vinylová podložka pro OFYR Tabl'O chrání váš stůl před zněčistěním ze stolního grilování

Kód: O-TABLO-PMB
×

Splátková kalkulačka ESSOX