OFYR Tabl'O

 

Elegantní, kompaktní a efektivní: OFYR Tabl'O je ideální stolní gril pro vaření chutných a zdravých jídel pro 2 až 6 osob. Tabl'O je dodáván s rychlým startérem a praktickým nástrojem pro otevírání a zavírání ventilační mřížky, který umožňuje také otočit varnou plotnu. Plotna je z jedné strany hladká a z druhé strany vroubkovaná a je na vás, kterou stranu chcete zvolit.

Udělejte si více času na radost z dobrých věcí v životě a buďte prostě spolu. Díky kompaktní velikosti OFYR Tabl'O je tento gril ideální pro použití na stole. Vychutnejte si lahodné pokrmy na varné desce stolního grilu OFYR s přáteli, rodinou nebo hosty.

Speciální doplňky OFYR Tabl'O byly vytvořeny, abyste si zážitek OFYR užili naplno. Například pro OFYR Tabl'O vyrábíme speciální černou vynilovou podložku, aby se zabránilo znečištění stolu. Kokosové brikety OFYR dlouho hoří a vydají hodně tepla s minimálním zápachem, bez kouře a velmi malým množstvím popela. Se sadou litinového kastrolu a nástavce můžete vařit a proměnit váš Tabl'O v kompletní venkovní stolní sporák.

Pokud ještě neznáte koncept OFYR, nechte se inspirovat naší sérií videí Jak na OFYR.

Na nejčastější otázky odpovídáme v tomto článku. 

Pomohla by vám konzultace?

Zavolejte třeba hned +420 602 410 657 nebo pište na vitek@eventselection.cz

1 položek celkem
OFYR Tabl'O
Tip
OFYR Tabl'O
Skladem (>2 ks)
9 990 Kč
Stolní OFYR pro 4-6 osob na kokosové brikety, ideální na raclette, fondue nebo asijské stolní BBQ
Kód: O-TABLO
×

Splátková kalkulačka ESSOX