OFYR Experience Centre Czech Republic

Otevřeli jsme pro vás v Roztokách u Prahy první OFYR Experience centre v Čechách. Chtěli jsme showroom, ve které si můžete OFYR pořádně osahat a vyzkoušet. Proto jsme si pronajali bývalou restauraci kousek od centra Prahy s prostornou zahrádkou a vybavili jsme ji všemi našimi produkty. 

U nás si můžete prohlédnout všechny velikosti ohnišť značky OFYR, stejně jako veškeré příslušenství i nábytek. Přijďte se poradit s údržbou či některou z kuchařských technik. 

Také se můžete přihlásit na některý z našich kuchařských kurzů s profesionálními šéfkuchaři, každou středu a čtvrtek si navíc můžete OFYR zdarma vyzkoušet v akci.

Kromě značky OFYR si u nás můžete doplnit vaši venkovní kuchyni o keramické grily značky The Bastard, včetně široké nabídky nádobí a doplňků pro venkovní vaření.

Vaši venkovní jídelnu či obývací prostor dokonale zabydlíte teakovým venkovním nábytkem belgické značky Jardinico, která nabízí i stylové kvalitní slunečníky pro zastínení vašeho venkovního prostoru. Bylinky a květiny umístíte do krásných a bytelných květináčů, večer si posvítíte originálními solárními lucernami s automatickým provozem a příjemným teplým světlem nebo stylovými skleněnými svíčkami NTENSE, které vám vytvoří příjemnou atmosféru až na několik stovek hodin.

Víno udržíte cool i po třech hodinách s originálními chladiči na víno z ovčí vlny KYWIE.

V neposlední řadě se u nás můžete vybavit na vaše profesionální eventy - stany Creative Structures se hodí na festivaly, svatby i jako velký designový zahradní altán, zatímco nafukovací stany XGLOO se hodí na roadshow a sportovní eventy.

 

Otevírací doba showroomu: úterý, středa, čtvrtek od 11:00 do 18:00 nebo kdykoliv po předchozí domluvě

Adresa: Nádražní 20, Roztoky u Prahy

×

Splátková kalkulačka ESSOX