Udržitelnost díky kvalitě

Jsme přesvědčení, že každý svým chováním může přispět k omezení vlivu člověka na planetu, posílení soudržnosti společnosti a další aspekty v současné době zahrnované pod pojem udržitelnost či ESG.

Trvanlivost a výdrž

Od začátku dbáme na to, aby naše produkty splňovaly požadavky na přispění k omezení nežádoucích vlivů. Nejzásadnější vlastností všech našich produktů je jejich dlouhodobá použitelnost. Naše produkty, které jsou určeny pro použití na eventech, nejčastěji dodáváme s reklamními potisky, nejedná se však o obvykle používané reklamní materiály na jedno či několik použití, ale o skutečné platformy pro mnoho příštích sezón. 

První stany jsme našim zákazníkům dodali před více než deseti lety a většina z nich je stále použitelná. To je velký rozdíl oproti obvyklým případům, kdy někteří uživatelé k eventovému vybavení přistupují jako k jednorázovým reklamním předmětům. Kvalita zpracování a možnost opravy je pro naše nás klíčová, a proto vybíráme pouze takové značky, které mají stejný přístup.

Rebranding a multi - brand

Všechny stany z naší nabídky mohou být lehce přebrandovány v případě, že vaše značka změnila logotyp či vizuální styl. Díky velkému výběru brandovatelných částí stanu, jako jsou například bannery a bočnice můžete vytvářet efektivní branding s minimální spotřebou materiálu.

Díky jednoduchému systému výměny brandovaných elementů můžete také vybavení z naší nabídky používat pro více brandů během celé sezóny - u stanů pouze vyměníte střechy, bočnice apod. a konstrukci a technické a kotvící prvky můžete sdílet napříč vašim prtfoliem. Díky tomu nejen ušetříte peníze, ale také eliminujete výrobu nadbytečných dílů.

Efektivita provozu

Během provozu vašeho vybavení uvítáte i další vlastnosti, vepsané do rodokmenu našich značek - efektivita z pohledu logistiky a obsluhy. Většinu našich stanů, kromě těch největších, snadno postaví 1 - 2 pracovníci, ty největší stany pak postaví 4 lidé. Díky tomu ušetříte nejen finanční prostředky, ale také se vyhnete zbytečné přepravě dalších lidí i materiálu.

Nafukovací stany XGLOO jsou tak skladné, že je přepravíte v osobním autě společně s vaším eventovým štábem.

Stany, podlahy i nábytek značky Creative Structures jsou vyrobeny tak, aby pasovaly do paletových boxů standardních velikostí, takže ani při větších akcích není nutné vzdát se efektivní logistiky.

Cirkulární ekonomika

Pokud už vaše vybavení nepotřebujete, můžete jej nabídnout někomu dalšímu nebo věnovat někomu potřebnému. Stejně tak si můžete pořídit použité vybavení a doplnit jej o další prvky, včetně brandovaných elementů. Informujte se o možnostech vám na míru.

Recyklace

V případě, že některé součásti není již možné použít, je možné je poskytnout k recyklaci. Materiály použité při výrobě je jednoduše možné roztřídit, ať se jedná o kovové či plastové části.

 

Chybí vám nějaká další informace? Neváhejte se zeptat. Jsem vám k dispozici na čísle +420 602 410 657. 

 

Vít Rozehnal

×

Splátková kalkulačka ESSOX