Původní stan X GLOO od vynálezců nafukovacích stanů přichází v nové verzi - jedná se již o třetí, kompletně přepracovanou generaci od roku 2009. Na základě desetiletých zkušeností uživatelů z celého světa a po detailním vyhodnocení mnoha testů z větrného tunelu, včetně testování čínských napodobenin je na světe verze XD ve velikostech 4x4, 5x5 a 6x6. Výroba v Evropě ve vlastní továrně znamená rychlejší dodací termíny a ještě kvalitnější kontrola postupů. To potřebujete, když si chcete být jistí, že vás na eventu vybavení nezradí.

Objednejte si u mě konzultaci a dozvíte se více.

X GLOO - originální nafukovací stan.

Základem existence X GLOO je unikátní řešení eventových stanů, díky němuž vystoupíte z řady na každém eventu. 

Díky X GLOO ale také můžete dělat eventy jednodušeji než kdy předtím - každý stan až do velikosti 6x6 postaví jeden člověk během několika minut a sbalený se vejde do kufru i malého osobního auta.

Takže jestli chcete konkurenci vytřít zrak, víte, kde nás hledat.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ

Síla jednoduchosti ve třech krocích: Vybalit, rozložit, nafouknout - hotovo. X GLOO® postaví jeden člověk během pár minut a vejde se do kufru jakéhokoli auta.

PRÉMIOVÁ KVALITA

X GLOO® vyniká svou jedinečnou estetikou, vysokou kvalitou a výjimečnou stabilitou. Je odolný vůči UV záření, voděodolný, zpomaluje hoření a odolává větru.

VŠESTRANNOST

X GLOO® je flexibilní jako samotný vzduch. Vezmete ho kamkoli, rozšíříte o nové komponenty nebo spojíte více stanů. Především je ideální pro rychlé přesuny.

Výrobce stanů X GLOO - německá společnost Skywalk - pracuje se vzduchem již více než 20 let. Na začátku bylo létání na paragalidech, potom přibyl kiting a od roku 2009 jsou v programu i unikátní eventové stany. Do ČR jsme je přivezli hned v roce 2010 a od té doby tady pracuje více než 150 stanů. 

XC 3

XG 4

XG 5

XG 6

XG 8

Současná kolekce zahrnuje lehké pneumatické stany od nejnovějšího modelu XC3 o rozměru 3x3 m, přes 4x4, 5x5, 6x6 a 8x8 včetně praktického příslušenství, ale hlavně v nejvyšší kvalitě zpracování i brandingu.  

Stany jsou doplněny několika typy bočnic, předsíní a propojovacích tunelů.

Všechny látkové díly jsou plně potisknutelné digitálním sublimačním tiskem, jehož kvalita je taková, aby výsledné barvy byly opravdu zářivé.

Nabízíme rovněž kompletní řešení pro kotvení a zatěžování ve větru, vnitřní osvětlení a řešení pro transport a skladování.

UV ODOLNOST

Odolnost UV záření, ochrana faktorem 50 a blednutí barev úrovně 5-6 (podle normy DIN EN ISO 105-B02)

ZPOMALOVÁNÍ HOŘENÍ

X GLOO® mají certifikaci na zpomalování hoření podle normy DIN 4102-1 (německý standard) a CPAI 84 (mezinárodní  standard)

VODĚODOLNOST

Díky použití nepropustného PU materiálu, utěsněným švům a ochraně zipů získáte opravdu voděodolný přístřešek.

ODOLNOST VĚTRU

Design stanů byl otestován ve větrném tunelu na vítr o síle 60 km/h (Beaufort 7), samozřejmě při správném ukotvení.

BRANDING

Ať chcete umístit logo nebo celoplošný digitální fotorealistický potisk, X GLOO® je vám plně k dispozici.

Další informace ke stažení a prohlížení po nocích naleznete na našem zákaznickém disku:

https://drive.google.com/drive/folders/1FU475y9CGQu2IBlJenc1DQA31guoI4ZY?usp=sharing