Obchodní spolupráce

Obchodníci, eventové reklamní agentury, architekti a designéři,  catering, restaurace a hotelnictví

Exkluzivní obchodní ceny, doprava zdarma, žádné vedlejší poplatky a personalizovaná podpora projektu – to vše v jednom členství.

Výhody Event Selection PRO

Rádi spolupracujeme s profesionály na přeměně obytných a komerčních prostor na relaxační útočiště, stejně jako tvorbě vymazlených a neopakovatelných eventů. Jako člen Event Selection Pro budete mít přístup k exkluzivním cenám vybavení na venkovní vaření, luxusního venkovního nábytku, exkluzivního vybavení pro akce a také bezplatné dopravě na každou objednávku – s přidanou možností White Glove Delivery – individuální podpory projektu od výběru produktu až po instalaci a zaškolení, bez vedlejších poplatků.

EXKLUZIVNÍ OBCHODNÍ A KOMERČNÍ VÝHODY

Obchodní spolupráce

VELKOOBCHODNÍ CENY 

• Obchodní a objemové slevy. Přístup na stránky B2B pro online obchodní objednávky • Žádné minimální ani vedlejší poplatky • Nákup osvobozený od daně (pro EU export) 
Obchodní spolupráce

PODPORA PROJEKTŮ 

• Hluboké znalosti produktů a jejich aplikací • Procurement služby • Řízení objednávek • Skladování a logistika 
Obchodní spolupráce

DORUČOVACÍ SLUŽBY 

• Doprava zdarma po celé zemi • Doručení a montáž White Glove • Vyzvednutí (pouze Praha) • Instalační služby (místní a regionální) 
Obchodní spolupráce

DESIGNOVÉ SLUŽBY 

• Plánování prostoru • Vzorků a vzorníky • Podpora při výběru produktu • Tipy pro údržbu a ochranu

Pojďme začít

Jako člen Event Selection PRO získáte přístup k exkluzivním výhodám, jako jsou ceny pouze pro velkoobchod, bezproblémové online nakupování a přizpůsobené doručení, včetně možnosti doručení White Glove Delivery. Od malých rezidenčních projektů až po velké komerční instalace a vybavení eventových flotil, jsme odborníci z oboru a jsme tu pro plnou projektovou podporu – od výběru produktu až po den instalace. Budete mít také přístup k poprodejním službám, jako je logistická pomoc, záruční podpora a tipy na údržbu – protože vaši spokojení klienti jsou našimi spokojenými klienty. Jste připraveni začít?

POJĎME ZAČÍT

ŽÁDEJTE O OBCHODNÍ ČLENSTVÍ
ZALOŽTE SI ONLINE ÚČET
POČKEJTE NA SCHVÁLENÍ 
Vyplňte a odešlete naši obchodní žádost. U komerčních projektů vyplňte náš formulář pro obchodní spolupráci a vyžádejte si cenovou nabídku. 
Vytvořte si online profil (pokud jste to ještě neudělali), který vám umožní bezproblémové nakupování online, jakmile se stanete členem Event Selection PRO. 
Očekávejte potvrzovací e-mail, který vám přijde do dvou dnů od odeslání přihlášky. Po schválení jste zapojeni!

 

 

PODÍVEJTE SE

Nyní je trendy: Venkovní život a stolování. Exkluzivní nábytek, který dotvoří vaši venkovní architekturu. V kombinaci se zastřešením a venkovní kuchyní, uklidňujícími neutrálními tóny a teplým osvětlením je výsledek uvolněný, ale rafinovaný.

 

Obchodní spolupráce

Členové Event Selection Pro mají snadný přístup k našim značkám v našem skladu nebo online. Náš nadšený tým může navíc poskytnout nezbytnou projektovou podporu, včetně špičkové dodávky pro místní klienty a koordinace dodávek pro celostátní projekty. Spolupracují s některými z nejlepších značek v zemi. Staňte se profesionálem Event Selection – přihlaste se do našeho obchodního programu ještě dnes a užijte si výběr těch nejlepších značek v eventovém profesionálním vybavení a outdoorovém bydlení na dosah ruky.

Obchodní informace jsou privilegované a Event Selection si vyhrazuje právo zrušit přístup k obchodu. Obchodní ceny a přihlašovací údaje se nesdělují. Pokud budou tyto zásady porušeny, bude obchodní přístup ukončen. Máte-li dotazy, prosíme zeptejte se nás.

EVENTOVÉ A POHOSTINSKÉ PROJEKTY

VYBRANÉ OBCHODNÍ ZNAČKY

VYBRANÍ KLIENTI

MVP events
Intuo
Ogilvy Action
ŠAFY Production
1 YEAR & MORE PRODUCTION
Fox Hunter
Raiman Production
ritual communitacion
Pink Panhter Agency
Event Arena
Perform Production
Identita
EVENTSUPPORT
Yashica Evnets
JCHP
Doblogoo
Next Level
WEGA Production
New Wave
ITC Travel
ZL Production
Corso Gastro
Škoda Auto
T-Mobile
Heineken
Mercedes-Benz
Stock Plzeň Božkov
Plzeňský Prazdroj
LOUČEŇ
Husqvara
Moneta
Julius Meinl
Volvo
Superstany
Addiction
Mujmarket
Event Solution
Seven Promotion
BTL Partner
CCL
Hypnosis
Action Brothers
Leemon Concept
Chata Buffalo
Víno Hruška
Fabrika Humpolec
Praha 10
Flora Olomouc
Zátiší Catering Group
Zahrada na střeše
Vítkova Hora
Villa Memories
Vigvam Penzion
Zámek Liblice
Sohito
Musa Restaurant
Restaurace Malý svět
Prague Hotels
U Chmelů
Perfect Canteen
OLIVE Food
NO BOX CATERING
MHA
MAXIMUM Services
IN Catering
Stones Catering

 

VELKOOBCHOD PRO VYBAVENÍ PRO AKCE, VENKOVNÍ VAŘENÍ A VENKOVNÍ NÁBYTEK NA MÍRU

Jako člen Event Selection Pro získáte přístup k exkluzivním cenám za vybavení pro akce, venkovní vaření a nábytek na míru na prodej a pronájem. Kromě produktů vybavení pro akce, venkovní vaření a nábytek na míru na prodej a pronájem budete moci 24 hodin denně 7 dní v týdnu zadávat objednávky na vybavení pro akce, venkovní vaření a nábytek na prodej a pronájem online. Obchodní členové nemají žádné vedlejší poplatky a mají také přístup k specializované podpoře projektu, od cenové nabídky až po dokončení. Náš výběr vybavení pro akce, venkovního vaření a venkovního nábytku na míru je pečlivě vybraný a pochází od předních značek v oboru, což zajišťuje, že budete mít vždy přístup k nejnovějším trendům a osvědčené kvalitě. Nakupujte vybavení pro akce, venkovní vaření a venkovní nábytek bez problémů online nebo navštivte náš showroom v Roztokách u Prahy a prohlédněte si vybavení pro akce, venkovní vaření a venkovní nábytek na míru osobně.
×

Splátková kalkulačka ESSOX